مطالب پیشنهادی:
اقامتگاه بوم گردی باغ گلچهران – بروجرد

اقامتگاه بوم گردی باغ گلچهران در شهرستان بروجرد استان لرستان واقع شده است. این اقامتگاه با یک باغ سرسبز و بزرگ، سالانه میزبان شمار زیادی از توریست گردان و مسافران داخلی و خارج استان لرستان است.

با عبور از در باغ، وارد مسیری ما بین انبوهی از درختان و بوته های سرسبز می شوید. پس از آن باغ بزرگ و با طراوتی را با خانه هایی کوچک، تخت های سنتی و میز و صندلی هایی برای نشستن و استراحت مشاهده می کنید که محل آرام و دور از هیاهویی برای اقامت چند روزه به دور از هیاهوی شهر و زندگی ماشینی است. این اقامتگاه در مجموع ظرفیت اسکان و پذیرش ۶۰ گردشگر را دارد و بسیار مناسب برای سفر های خانوادگی و تور ها می باشد.

امکانات و خدمات ارائه شدهhttp://www.tourism-kng.com

اقامتگاه بوم گردی باغ گلچهران دارای ۴ باب سوئیت بزرگ ( ۲ سوئیت ۱۱۰ متری تک خوابه، ۱ سوئیت ۱۴۰ متری تک خوابه و ۱ سوئیت دوبلکس ) و ۱ باب سوئیت ۴۰ متری واقع در زیرزمین است. در تمامی سوئیت‌ های بزرگ، امکانات رفاهی از جمله آشپزخانه، مبلمان، تلویزیون، یخچال، سرویس سرمایشی گرمایشی، تخت خواب، توالت فرنگی و ایرانی و حمام مستقل برای مسافران فراهم شده است.
سوئیت ۴۰ متری واقع در زیرزمین نیز دارای آشپزخانه و حمام مستقل است، اما سرویس بهداشتی آن در داخل باغ قرار دارد. شما می توانید از فضای پشت بام سوئیت خودتان که مانند یک آلاچیق طراحی شده نیز استفاده کنید، زیر سایه ی شاخ و برگ درختان بر روی تخت بنشینید و از آب و هوای دلپذیر این منطقه در هنگام شب لذت ببرید.
از دیگر امکانات و خدمات فراهم شده برای گردشگران عزیز این اقامتگاه می توان به پارکینگ غیرمسقف، پرسنل مسلط به انگلیسی، اینترنت رایگان نا محدود و راهنمای تور گردشگری اشاره کرد. لازم به ذکر در صورت درخواست و هماهنگی قبلی با کادر این مجموعه اقامتی، شما می توانید انواع غذا های محلی این شهرستان را نیز تجربه و سرو نمایید.

جاذبه های گردشگری منطقه

شهرستان بروجرد در دامنه های رشته کوه زاگرس قرار گرفته است. روستای کرکیخان و گلدشت بروجرد از منطقه های خوش آب و هوا و در کنار خانه مصری، رودخانه گلرود، پل قلعه حاتم و مسجد قلعه از جاذبه های طبیعت گردی و اماکن توریست گردی و گردشگری این شهرستان هستند.

حاجری زینب
[ زینب حاجری ]

کارشناس مدیریت جهانگردی
کارشناسی ارشد جغرافیای طبیعی
نایب رئیس شرکت پژوهشی - آموزشی گردشگری کاسیت نشینان زاگرس
مسئول آموزش شرکت پژوهشی-آموزشی گردشگری کاسیت نشینان زاگرس
مسئول تولید محتوای شرکت پژوهشی-آموزشی گردشگری کاسیت نشینان زاگرس

انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک وب‌سایت شرکت پژوهشی-آموزشی گردشگری کاسیت نشینان زاگرس مجاز است.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم.

مطالب مرتبط

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *