مطالب پیشنهادی:

جانشین سازمان بسیج اساتید استان لرستان:

​بیش از ۵۰ مقاله طی فراخوان یک ماه و نیم.به دبیرخانه علمی نخستین همایش ملی گردشگری در لرستان ارسال شد.

دکتر علی ویسکرمی در گفتگو با خبرنگار علم و فناوری لرستان با اشاره به برگزاری نخستین همایش ملی گردشگری در استان لرستان مدل‌ها و روش‌های توانمندسازی گردشگری اظهار داشت: این همایش توسط سازمان بسیج اساتید با همکاری دانشگاه لرستان و حمایت سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان لرستان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این همایش روز شنبه ۲۰ اسفند برگزار می‌شود افزود: از زمانی که فراخوان دریافت مقالات داده شد ۵۲ مقاله به دبیرخانه علمی همایش رسید که از میان آن‌ها پنج اثر به‌عنوان مقاله برتر پذیرفته شد.

جانشین رئیس سازمان بسیج اساتید لرستان با اشاره اینکه این همایش با حضور مسئولان محلی و سخنرانان ویژه کشوری برگزار می‌شود تصریح کرد: پنج نفر که مقاله آن‌ها به‌عنوان مقاله برتر پذیرفته‌شده، مقالات را در این همایش ارائه می‌دهند.

وی با تأکید بر اینکه در کنار این همایش کارگاه‌های آموزشی به‌صورت آنلاین طراحی‌شده است، بیان کرد: کارگاه‌های آموزشی با موضوعاتی مانند کسب‌وکارهای کوچک، پرسود با نگاهی به آینده، ظرفیت‌سازی در جوامع محلی برای توسعه گردشگری و اقتصاد سبز و توسعه پایدار محیط‌زیست به‌سوی اقتصاد مقاومتی در روز همایش برگزار می‌شود.

ویسکرمی با اشاره به اینکه این همایش نخستین همایش ملی گردشگری در استان لرستان است، گفت: امیدواریم با برگزاری چنین نشست‌هایی در راستای تقویت و توسعه گردشگری و رشد کمی و کیفی آن در استان لرستان قدم برداریم.

[ زینب حاجری ]

کارشناس مدیریت جهانگردی
کارشناسی ارشد جغرافیای طبیعی
نایب رئیس شرکت پژوهشی - آموزشی گردشگری کاسیت نشینان زاگرس
مسئول آموزش شرکت پژوهشی-آموزشی گردشگری کاسیت نشینان زاگرس
مسئول تولید محتوای شرکت پژوهشی-آموزشی گردشگری کاسیت نشینان زاگرس

انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک وب‌سایت شرکت پژوهشی-آموزشی گردشگری کاسیت نشینان زاگرس مجاز است.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم.

مطالب مرتبط

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.