تاریخ و نحوه ثبت نام آزمون جامع گردشگری دوره‌ آموزشی راهنمای طبیعت‌گردی از سوی دفتر مطالعات و برنامه ریزی و آموزش گردشگری اعلام شد.

با توجه به هماهنگی های صورت گرفته در خصوص آزمون جامع پایان دوره های کوتاه مدت گردشگری به صورت یکسان و همزمان در استان های سراسر کشور، آزمون مربوطه روز جمعه مورخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۵ برگزار خواهد شد. لذا فراگیران از طریق ورود به سامانه جامع آموزش به نشانی زیر اقدام به ثبت درخواست جهت شرکت در آزمون نمایند.

http://edutourism.ichto.ir/

نکات قابل توجه فراگیران در دوره های آموزشی کوتاه مدت گردشگری در شرکت پژوهشی- آموزشی گردشگری «کاسیت نشینان زاگرس»

  • فراگیران دوره حاضر که تا کنون در سامانه ثبت نام نکرده‌اند، برای ورود به سامانه سازمان میراث فرهنگی، در ابتدا گزینه عضویت در سامانه را تکمیل و رمز عبور خود را حتما کدملی ثبت نمایند.
  • فراگیران ملزم خواهند بود تا از طریق همان استانی که دوره آموزشی خود را گذرانده‌اند اقدام به شرکت در آزمون نمایند.
  • تایید نهایی فراگیران در مرحله اول توسط موسسه و در مرحله دوم توسط سازمان صورت خواهد گرفت. زمان ثبت نام در آزمون غیر قابل تمدید خواهد بود.
  • جهت سهولت در انجام مراحل ثبت‌ نام و جلوگیری از ایجاد اختلال در سامانه، متقاضیان شرکت در آزمون ثبت‌نام خود را به روزهای پایانی موکول ننمایند.
  • شایان ذکر است کلیه فراگیرانی که قبلا در آزمون جامع شرکت نموده‌اند، طبق بخشنامه سازمان فقط می‌توانند ۳ دوره متوالی در آزمون شرکت نمایند.