مطالب پیشنهادی:

دانشگاه لرستان و مؤسسه پژوهشی – آموزشی کاسیت‌نشینان زاگرس، تفاهم‌نامه همکاری در زمینه برگزاری همایش ملی گردشگری با عنوان «گردشگری، فرهنگ، تمدن و تاریخ»، امضاء کردند.

این تفاهم‌نامه، روز دوشنبه، ۸ اسفندماه سال جاری در اتاق حوزه ریاست دانشگاه لرستان، توسط دکتر علی نظری، رئیس دانشگاه لرستان و زینب حاجری، نائب‌رئیس مؤسسه پژوهشی- آموزشی کاسیت‌نشینان زاگرس، امضاء و مبادله شد.

همایش مذکور با همکاری استان‌های لرستان و خوزستان در تاریخ ۳۰ شهریورماه ۱۴۰۲ در دانشگاه لرستان برگزار می‌شود. رئیس این همایش، دکتر علی نظری است.

هدف از انعقاد تفاهم‌نامه گفته‌شده، تقویت فضای تبادل اطلاعات علمی و کاربردی بین دانشگاه لرستان با سازمان ها و ادارات و مؤسسه کاسیت‌نشینان زاگرس است که در نهایت شاخص‌های صنعت گردشگری برپایه راهکارهای علمی و عملیاتی ارتقاء یابند.

علاوه بر دانشگاه لرستان، اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان لرستان، سازمان بسیج اساتید استان‌های لرستان و خوزستان و نشریه پژوهش‌های نوین در مدیریت کارآفرین و توسعه کسب و کار استان خوزستان در برگزاری این همایش ملی، مشارکت خواهند داشت.

گسترش اینگونه همکاری‌ها و ارتباطات برون دانشگاهی از جمله فعالیت‌های حوزه کاری معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه لرستان است.

دکتر مصطفی کرم‌پور، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه لرستان در نشست انعقاد این تفاهم‌نامه بر گسترش نقش‌آفرینی دانشگاه مبتنی بر ظرفیت‌های گردشگری استان لرستان، تأکید کرد.

گفتنی است میثاق حیدری، رئیس اداره روابط عمومی دانشگاه لرستان و دکتر مهرداد امیری، رئیس اداره چاپ و نشر دانشگاه لرستان نیز در نشست انعقاد تفاهم‌نامه، حضور داشتند.

[ زینب حاجری ]

کارشناس مدیریت جهانگردی
کارشناسی ارشد جغرافیای طبیعی
نایب رئیس شرکت پژوهشی - آموزشی گردشگری کاسیت نشینان زاگرس
مسئول آموزش شرکت پژوهشی-آموزشی گردشگری کاسیت نشینان زاگرس
مسئول تولید محتوای شرکت پژوهشی-آموزشی گردشگری کاسیت نشینان زاگرس

انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک وب‌سایت شرکت پژوهشی-آموزشی گردشگری کاسیت نشینان زاگرس مجاز است.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم.

مطالب مرتبط

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.