مطالب پیشنهادی:

دوره راهنمایان اکوتوریسم دوره‌ای است برای همه افرادی که علاقمند به شناخت طبیعت ایران هستند، تمایل دارند تا با انواع سفرهای طبیعت‌گردی آشنا شوند و یا تمایل دارند به عنوان راهنمای اکوتوریسم، فنون و مهارت‌های تورگردانی در این حوزه را فرا گیرند. طول این دوره که یکی از دوره‌های آموزشی مورد تأیید وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی است، حدود ۶ ماه بوده و با ۷ سر فصل اصلی توسط اساتید مجرب در طول دوره تدریس می‌شود. لازم به ذکر است که دروس این دوره‌ی مهارت محور، به صورت تئوری و عملی در قالب سفرهای آموزشی و علمی ارائه می‌شود و گواهینامه شرکت در این دوره از طرف دفتر مطالعات و آموزش معاونت گردشگری وزارتخانه ارائه می‌گردد.

تعاریف، اصطلاحات، مفاهیم، اصول و اهمیت اکوتوریسم

داوطلبان گرامی، برای شرکت در دوره آموزشی اکوتوریسم، ابتدا به منوی سایت مراجعه می کنند، سپس به بخش خدمات شرکت، دوره آموزشی اکوتوریسم، مراجعه کنند، سپس به پرداخت نقدی و اقساط دوره مراجعه می کنند و پس از ثبت نام در سایت،در نهایت پرداخت می کنند. یا از طریق لینک های زیر می توانند ثبت نام نمایند.

و برای استفاده از کتاب ها و جزوات دوره آموزشی نیز به منوی سایت، بخش خدمات شرکت، فروشگاه کتاب و جزوات مراجعه کنند. یا از طریق لینک زیر می توانند دسترسی داشته باشند.

فروشگاه کتاب ها و جزوات دوره های آموزشی اکوتوریسم

https://tourism-kng.com/product-category/%da%a9%d8%aa%d8%a7%d8%a8-%d8%ac%d8%b2%d9%88%d9%87-%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4%db%8c

اطلاعات مرتبط با دوره  آموزشی اکوتوریسم

https://tourism-kng.com/category/%d8%ae%d8%af%d9%85%d8%a7%d8%aa-%d8%b4%d8%b1%da%a9%d8%aa/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4/%d8%a7%da%a9%d9%88%d8%aa%d9%88%d8%b1%db%8c%d8%b3%d9%85

[ زینب حاجری ]

کارشناس مدیریت جهانگردی
کارشناسی ارشد جغرافیای طبیعی
نایب رئیس شرکت پژوهشی - آموزشی گردشگری کاسیت نشینان زاگرس
مسئول آموزش شرکت پژوهشی-آموزشی گردشگری کاسیت نشینان زاگرس
مسئول تولید محتوای شرکت پژوهشی-آموزشی گردشگری کاسیت نشینان زاگرس

انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک وب‌سایت شرکت پژوهشی-آموزشی گردشگری کاسیت نشینان زاگرس مجاز است.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم.

مطالب مرتبط

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.