مطالب پیشنهادی:

زینب حاجری در گفتگو با خبرنگار علم و فناوری لرستان با اشاره به برگزاری اولین همایش ملی گردشگری در استان لرستان مدل‌ها و روش‌های توانمندسازی گردشگری(با محوریت استان لرستان) اظهار داشت: این همایش روز شنبه ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ در دانشکده ادبیات دانشگاه لرستان توسط سازمان بسیج اساتید با همکاری دانشگاه لرستان و حمایت سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان لرستان برگزار می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه هدف اصلی برگزاری این همایش ارائه مدل‌ها و روش‌های مناسب جهت توانمندسازی گردشگری در استان لرستان است، افزود: میزبان این همایش دکتر علی نظری ریاست محترم دانشگاه لرستان و ریاست محترم سازمان بسیج اساتید استان لرستان، دکتر مصطفی کرم پور دبیرکمیته علمی همایش هستند.

از دیگر سخنرانان ویژه همایش، دکتر احمدرضا دالوند، معاونت محترم استانداری استان لرستان می باشند.

زینب حاجری عنوان کرد: اولین همایش ملی گردشگری در استان لرستان سخنران کلیدی این همایش دکترسید پدرام موسوی پسا دکتری اقتصاد بین‌الملل و مشاور ارشد محترم مرکز خدمات آموزشی دانشگاه علمی کاربردی استان تهران می باشد و دکتر عطا حسن پور مدیرکل محترم میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان لرستان سخنران ویژه این همایش هستند.

وی بیان کرد: مدل‌ها و روش‌های آموزشی در گردشگری کاربردی، مدل‌ها و الگوهای بهبود گردشگری دفاع مقدس، مدل‌ها و روش‌های ایجاد خلاقیت در گردشگری کاربردی، مدل‌ها و الگوهای بهینه‌سازی بازاریابی گردشگری فرهنگی، بازآفرینی بافت‌های قدیم شهرهای استان لرستان مبتنی بر استراتژی گردشگری کاربردی، ظرفیت‌سنجی جاذبه‌ها و مراکز گردشگری، برندسازی محصولات و فعالیت‌های گردشگری و… از جمله محورهای این همایش است.

حاجری با بیان اینکه این همایش به صورت رسمی برگزار می‌شود خاطرنشان کرد: مجوزISC از سامانه همایش های معتبر کشور که زیر نظر وزارت علوم است دریافت شده است. کلیه مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه می‌شود و شرکت کنندگان می‌توانند مقالات خود را در این همایش ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده کنند.

[ زینب حاجری ]

کارشناس مدیریت جهانگردی
کارشناسی ارشد جغرافیای طبیعی
نایب رئیس شرکت پژوهشی - آموزشی گردشگری کاسیت نشینان زاگرس
مسئول آموزش شرکت پژوهشی-آموزشی گردشگری کاسیت نشینان زاگرس
مسئول تولید محتوای شرکت پژوهشی-آموزشی گردشگری کاسیت نشینان زاگرس

انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک وب‌سایت شرکت پژوهشی-آموزشی گردشگری کاسیت نشینان زاگرس مجاز است.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم.

مطالب مرتبط

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.