مطالب پیشنهادی:

نشست مقدماتی برنامه‌ریزی برای برگزاری «همایش ملی مدل‌ها و روش‌های توانمندسازی گردشگری با محوریت استان لرستان»، به ریاست دکتر علی نظری، رئیس دانشگاه لرستان، با حضور جمعی از مدیران و نمایندگان ادارات و سازمان‌های اجرایی لرستان، برگزار شد.

به گزارش اداره روابط عمومی دانشگاه لرستان، در این نشست که روز شنبه، ۲۶ آذرماه در اتاق جلسات حوزه ریاست دانشگاه لرستان برگزار شد دکتر علی نظری، رئیس دانشگاه لرستان، در سخنانی، از ضرورت این نکته گفت که کارهای گروهی برای برگزاری هرچه کیفی‌تر این همایش بایستی تقویت شوند.

همچنین دکتر نظری بر افزایش همگرایی بین کمیته‌های همایش برای برگزاری هرچه باکیفیت‌تر همایش، تأکید کرد و توضیح داد مجوز چاپ مقالات در ISC اخذ شده است.

در این نشست، سرهنگ پاسدار ویسکرمی، معاون سازمان بسیج اساتید استان لرستان، در سخنانی، توضیح داد صنعت گردشگری نیاز به تخصص‌های بین‌رشته‌ای دارد و توقع می‌رود همه دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان لرستان در برگزاری این همایش، مشارکت حداکثری داشته باشند.

ویسکرمی، تصریح کرد علاوه بر سازمان بسیج اساتید استان لرستان، دانشگاه لرستان و بسیج علمی، پژوهشی استان که متولیان اصلی برگزاری همایش هستند، استانداری لرستان و سایر دانشگاه‌ها و ادارات استان نیز در برگزاری این همایش معتبر، مشارکت و همیاری خواهند داشت.

وی، گردشگری را از جمله ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های ارزشمند استان لرستان دانست که بایستی با برگزاری همایش‌های ملی در سطح کشور، بیش از پیش، معرفی شوند و با ارائه راهکارهای علمی و کاربردی، زیرساخت‌های گردشگری استان، ارتقاء یابند.

گفتنی است در این نشست، دیدگاه‌های مختلف در راستای فراهم‌سازی مقدمات همایش ملی مدل‌ها و روش‌های توانمندسازی گردشگری، بیان شدند.

براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، این همایش ملی در اسفندماه امسال برگزار خواهد شد.

[ زینب حاجری ]

کارشناس مدیریت جهانگردی
کارشناسی ارشد جغرافیای طبیعی
نایب رئیس شرکت پژوهشی - آموزشی گردشگری کاسیت نشینان زاگرس
مسئول آموزش شرکت پژوهشی-آموزشی گردشگری کاسیت نشینان زاگرس
مسئول تولید محتوای شرکت پژوهشی-آموزشی گردشگری کاسیت نشینان زاگرس

انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک وب‌سایت شرکت پژوهشی-آموزشی گردشگری کاسیت نشینان زاگرس مجاز است.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم.

مطالب مرتبط

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.