مطالب پیشنهادی:

به نام خالق یکتا

از عواملی که سبب طراحی وب سایت شرکت پژوهشی-آموزشی گردشگری کاسیت نشینان زاگرس شده است، افزایش محتواسازی علمی براساس استنادها بوده است. این وب سایت توسط طراح حرفه ایی جناب آقای محمد خدادادی نژاد از نخبگان علم نرم افزار طراحی شده است و خدا را شاکریم از طراحی بسیار خوب سایت و از طراح سایت نیز کمال تشکر و سپاسگزاری را داریم. خدا را شکر همه مسئولین شرکت، تسلط کامل بر محتوا نویسی در سایت دارند.

به لطف و عنایت خداوند منان، از ابتدای سال ۱۳۹۸ شروع به ترجمه ۶ زبان اصلی دنیا از جمله عربی، انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، روسی و اسپانیایی کرده ایم و استان لرستان را از جهت ظرفیت های طبیعت گردی، اقلیمی، تاریخی و باستانی، بوم شناسی، مردم شناسی و علوم طبیعی با تکیه بر علوم جغرافیایی و تاریخی – باستان شناسی معرفی نموده ایم. همچنین مقالات برتر جهانی و کشوری مرتبط با استان لرستان در سایت قرار داده شده است، بخصوص در حوزه تاریخی- باستانی غار کلدر و اقلیم (تقویم گردشگری)

از دیگر ویژگی های برتر این وب سایت، تقویم گردشگری است، که هر مسافر و گردشگر با مطالعه تقویم گردشگری به زبان های مختلف سفر خود را به استان لرستان هماهنگ خواهد نمود. با دریافت امتیاز سئو در اکثر موتور جستجوهای فعال در دنیا، نمایش داده می شود و برای عموم به سهولت در دسترس می باشد.

تمام تلاش خود را خواهیم نمود که بخش های بسیار جذاب، زیبا و کاملا حرفه ایی را بر روی وب سایت، قرار دهیم، که موجب افزایش جذابیت گردشگران می شود، که خود از عوامل بسیار مهم جذب مسافران و گردشگران به استان لرستان می باشد، چرا که امروزه ارتباطات از طریق اینترنت برقرار است.

با عنایت خداوند منان، در ماه های ابتدایی سال ۱۳۹۹ از سایت رونمایی می شود.

نایب ریس شرکت پژوهشی-آموزشی گردشگری کاسیت نشینان زاگرس : زینب حاجری

[ زینب حاجری ]

کارشناس مدیریت جهانگردی
کارشناسی ارشد جغرافیای طبیعی
نایب رئیس شرکت پژوهشی - آموزشی گردشگری کاسیت نشینان زاگرس
مسئول آموزش شرکت پژوهشی-آموزشی گردشگری کاسیت نشینان زاگرس
مسئول تولید محتوای شرکت پژوهشی-آموزشی گردشگری کاسیت نشینان زاگرس

انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک وب‌سایت شرکت پژوهشی-آموزشی گردشگری کاسیت نشینان زاگرس مجاز است.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم.

مطالب مرتبط

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.