دوره راهنمایان اکوتوریسم دوره‌ای است برای همه افرادی که علاقمند به شناخت طبیعت ایران هستند، مشتاقند تا با انواع سفرهای طبیعت‌گردی آشنا شوند و یا تمایل دارند به عنوان راهنمای سفرهای اکوتوریسم، فنون و مهارت‌های تورگردانی در این حوزه را فرا گیرند. طول این دوره که یکی از دوره‌های آموزشی مورد تأیید وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی است، حدود ۶ ماه بوده و دارای ۷ سرفص اصلی درسی توسط اساتید مجرب (اساتید هیات علمی دانشگاه های استان لرستان) در طول دوره تدریس می‌شود. لازم به ذکر است که دروس این دوره‌ی مهارت محور، به صورت تئوری و عملی در قالب سفرهای آموزشی و علمی ارائه می‌شود و گواهینامه شرکت در این دوره از طرف دفتر مطالعات و آموزش معاونت گردشگری وزارتخانه ارائه می‌گردد.

به جهت ثبت نام فراگیران، به آدرس زیر برای پرداخت شهریه به صورت نقدی مراجعه نمایند.

برای پرداخت به صورت اقساط، پس از ثبت نام در سایت، می توانند به بانک انصار مراجعه نمایند و به شماره حساب زیر واریز نمایند.

۳۰۱۰۷۵۰۱۶۶۳۹۱۴۵۱

بنام شرکت پژوهشی-آموزشی گردشگری کاسیت نشینان زاگرس

Course Information

Course Instructor

زینب حاجری زینب حاجری Author

کارشناس مدیریت جهانگردی کارشناسی ارشد جغرافیای طبیعی نایب رئیس شرکت پژوهشی - آموزشی گردشگری کاسیت نشینان زاگرس مسئول آموزش شرکت پژوهشی-آموزشی گردشگری کاسیت نشینان زاگرس مسئول تولید محتوای شرکت پژوهشی-آموزشی گردشگری کاسیت نشینان زاگرس انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک وب‌سایت شرکت پژوهشی-آموزشی گردشگری کاسیت نشینان زاگرس مجاز است. لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم.

This course does not have any sections.